Kancelaria AdwokackaMichał Skwira / Biznes/Ebiznes

Jeśli prowadzą Państwo firmę, doskonale Państwo wiedzą, jak trudno zinterpretować i stosować się do różnych przepisów, ustaw czy ogólnie pojętego prawa.

Dlatego w przypadku, kiedy wystąpi potrzeba uzyskania profesjonalnej pomocy prawnej, nasza kancelaria jest do Państwa dyspozycji.

Nowe technologie spowodowały wprowadzenie coraz to nowych przepisów dotyczących szczególnie handlu w Internecie. W związku z tym należy pamiętać o klauzulach niedozwolonych w regulaminie, zmianach prawa oraz innych obowiązkach wynikających z nowych przepisów. Nie posiadając wykształcenia w dziedzinie prawa, można narazić się na ryzyko błędnego lub niepełnego stosowania się do wymaganych czynności lub zapisów. Ma to swoje ewentualne konsekwencje, które niejednokrotnie mogą być bardzo kosztowne. Dlatego też wskazane jest zwrócenie się do odpowiednich specjalistów w tym zakresie, dzięki temu można uniknąć potencjalnych nieprzyjemności. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Nasza kancelaria oferuje przede wszystkim:

- pomoc w napisaniu regulaminu dla sklepu internetowego lub sprawdzenie istniejącego pod kątem ewentualnych błędów,
- reprezentowanie w postępowaniach sądowych prowadzonych w SOKiK (Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów) w sytuacji, kiedy zostali już Państwo oskarżen i
- pomoc w sporach związanych z nazwą domeny internetowej

Nie ograniczamy się tylko do biznesu elektronicznego, pomagamy również, gdy działają Państwo także poza Internetem.

Jeśli więc mają Państwo problem z klientem, który nie chce zapłacić za fakturę, kwestionuje zapisy umowy lub zarzuca, że użyli Państwo klauzuli niedozwolonej – na pewno znajdziemy dla Państwa odpowiednie rozwiązanie.

Świadczymy też pomoc prawną w sytuacji podrobienia lub bezprawnego użycia Państwa zarejestrowanego znaku towarowego, wzoru przemysłowego lub patentu.

Klienci

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo